Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 05.01.2015 05:58:34 

Baruška

      Barunka se objevila na stránkách psího útulku v Praze Troji  již v listopadu roku 2006. Zveřejněna byla její fotka při nálezu. Barušku našli velmi zanedbanou a bylo ji kolem deseti let :(

 

Od té doby jsem ji stále na stránkách sledovala a hlídala její osud. Koncem února roku 2007 jsem to už nemohla vydržet a  za Barunkou jsem vyjela. Jaké bylo mé překvapení, když jsem zjistila, že Baruška v útulku mezi nabízenými pejsky nebyla. Naštěstí jsem si z internetu pamatovala jeji evidenční číslo a tak mi  pracovníci útulku vyšli vstříc a Barušku dohledali. V nabídce nebyla ze zdravotních důvodů. Baruška nadměrne pila až 4 litry denně, tak byla pod lékařským dohledem. Domluvila jsem se, že Barušce udělají biochemii krve a pokud bude v normě budu ji moci adapotvat. Doktorům se totiž nedařilo zjistit příčinu jejího nadměrného pití. Biochemie dopadla dobře, a  tak jsem 2. března 2007 jela Barušce nabídnout nový domov. Domů jsem si přivezla  ostříhanou, upravenou  Barunku :)

 

 

Staršího pejska jsem si vybrala úmyslně, kvůli kočkám, které se mnou bydlí. Předpokládala jsem, že starší pejsek již bude klidnější a nebude kočenky honit. U Barunky byl můj předpoklad omylem. Hlavní terč v jejím novém velkém domově byla jakákoli kočka! Hon na mé kočičí mazlíky  byl tak úděsný, že jsem ani auto nezaparkovala v domění, že tohle se nevyřeší a Baruška bude muset zpět do útulku.  Jenže Barunky mi bylo líto.... začala jsem s výchovou. Kočenky naštěstí neemigrovaly do sousedství, ale zaujaly vyšší pozice. Barunka vydržela hodiny sedět a hypnotizovat!

 

Musím přiznat, že  první týden jsem protrpěla. Bylo vidět, že moji kočičí miláčkové trpí a moje představa zachráněných zvířecích životů ve šťastné společné domácnosti vyhasínala. Ale protože Baruška má úžasně věrnou a vděčnou povahu všechno jsme zvládly! Teď chodíme na společné vycházky i v postli společně všichni spíme :)

Přestože veterinář Barunce odhaduje více jak deset let, Barunka se chová jako štěňátko! Miluje veškeré hry, hlavně s míčkem - aporty, hledání, hrabání, přetahování o klacek atd. atd.

Barunka je můj nejvěrnější zvířecí kamarád, kterého jsem kdy měla. Nehne se ode mě na krok, kde jsem já tam musí být také. Ale to, že musím každý den do práce (vydělat na konzervy a granulky)  a ona musí doma čekat sama, pochopila do tří dnů  a bez problémů čeká. Prostě je úžasná :)!! Vždy, když se vrátím, radostí se počůrá :)

 

TOPlist